Home·Bestemmingen·Luz· Klimaat

Klimaat

Het klimaat in Luz

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van mei tot oktober.

  1. 13°

    jan

  2. 14°

    feb

  3. 14°

    mrt

  4. 16°

    apr

  5. 18°

    mei

  6. 20°

    jun

  7. 22°

    jul

  8. 22°

    aug

  9. 21°

    sep

  10. 19°

    okt

  11. 16°

    nov

  12. 14°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)12,913,514,215,918,320,221,622,221,119,41614
Zon (u)254258313347393404416394340300253246
Regen (mm)4745814122101112525563
Wind (kn)8,18,69,59,19,410,311,411,18,67,77,87,8
Vlagen (kn)23,224,927,726,527,228,429,528,92523,72322,5
Water (°C)16,115,615,516,516,617,917,717,417,218,517,616,8

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    16°·351 h·48 mm

    9,3 kn·Water 16°

  • Zomer

    juni – augustus

    21°·405 h·4 mm

    10,9 kn·Water 18°

  • Herfst

    september – november

    19°·298 h·40 mm

    8 kn·Water 18°

  • Winter

    december – februari

    13°·253 h·52 mm

    8,2 kn·Water 16°