Home·Bestemmingen·Arico· Klimaat

Klimaat

Het klimaat in Arico

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van juni tot oktober.

  1. 14°

    jan

  2. 15°

    feb

  3. 15°

    mrt

  4. 16°

    apr

  5. 17°

    mei

  6. 19°

    jun

  7. 23°

    jul

  8. 24°

    aug

  9. 21°

    sep

  10. 20°

    okt

  11. 18°

    nov

  12. 15°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)14,414,514,915,717,219,223,12421,119,917,515,1
Zon (u)306298348357396399403374344328287297
Regen (mm)3144758043343431374435
Wind (kn)6,16,26,35,56,46,47,87,96,35,35,95,9
Vlagen (kn)23,825,425,924,4272729,728,82623,22423,2
Water (°C)20,520,120,120,621,422,423,524,524,624,523,121,6

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    16°·367 h·66 mm

    6,1 kn·Water 21°

  • Zomer

    juni – augustus

    22°·392 h·14 mm

    7,4 kn·Water 23°

  • Herfst

    september – november

    20°·320 h·37 mm

    5,8 kn·Water 24°

  • Winter

    december – februari

    15°·300 h·37 mm

    6,1 kn·Water 21°