Home·Bestemmingen·Arafo· Klimaat

Klimaat

Het klimaat in Arafo

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van juli tot oktober.

  1. 12°

    jan

  2. 12°

    feb

  3. 13°

    mrt

  4. 14°

    apr

  5. 16°

    mei

  6. 18°

    jun

  7. 21°

    jul

  8. 22°

    aug

  9. 20°

    sep

  10. 18°

    okt

  11. 15°

    nov

  12. 13°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)12,112,413,114,415,717,821,122,319,618,415,413,1
Zon (u)301295344351390394399372340323281295
Regen (mm)3439434023141437405845
Wind (kn)3,13,63,83,63,84,24,84,13,72,92,93,1
Vlagen (kn)2426,426,224,924,72526,725,223,721,522,822,8
Water (°C)20,619,919,820,22122,323,12424,324,223,421,9

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    14°·362 h·35 mm

    3,7 kn·Water 20°

  • Zomer

    juni – augustus

    20°·388 h·6 mm

    4,4 kn·Water 23°

  • Herfst

    september – november

    18°·315 h·45 mm

    3,2 kn·Water 24°

  • Winter

    december – februari

    13°·297 h·39 mm

    3,3 kn·Water 21°