Home·Bestemmingen·Yaiza· Klimaat

Klimaat

Het klimaat in Yaiza

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van mei tot november.

  1. 16°

    jan

  2. 16°

    feb

  3. 17°

    mrt

  4. 18°

    apr

  5. 19°

    mei

  6. 20°

    jun

  7. 21°

    jul

  8. 22°

    aug

  9. 22°

    sep

  10. 22°

    okt

  11. 19°

    nov

  12. 17°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)16,416,416,717,718,720,121,222,422,121,519,417,3
Zon (u)298282351353391392382365338325293294
Regen (mm)719121563116121211
Wind (kn)1010,911,611,312,312,514,713,510,98,99,69,7
Vlagen (kn)24,526,327,226,527,727,730,929,825,322,823,524
Water (°C)19,91918,819,420,121,222,123232322,221,1

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    18°·365 h·11 mm

    11,7 kn·Water 19°

  • Zomer

    juni – augustus

    21°·380 h·2 mm

    13,6 kn·Water 22°

  • Herfst

    september – november

    21°·319 h·10 mm

    9,8 kn·Water 23°

  • Winter

    december – februari

    17°·291 h·12 mm

    10,2 kn·Water 20°