Klimaat

Het klimaat in Pájara

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van april tot november.

  1. 16°

    jan

  2. 17°

    feb

  3. 17°

    mrt

  4. 18°

    apr

  5. 19°

    mei

  6. 21°

    jun

  7. 22°

    jul

  8. 23°

    aug

  9. 23°

    sep

  10. 22°

    okt

  11. 20°

    nov

  12. 17°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)16,216,617,118,119,120,722,323,422,521,719,517,2
Zon (u)296283350352389394384364339322291292
Regen (mm)5106621005889
Wind (kn)8,89,69,79,810,110,511,19,88,67,388,8
Vlagen (kn)22,524,224,725,425,225,926,424,822,520,321,222,7
Water (°C)19,8191919,720,921,822,823,723,423,122,321

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    18°·364 h·5 mm

    9,9 kn·Water 20°

  • Zomer

    juni – augustus

    22°·381 h·0 mm

    10,5 kn·Water 23°

  • Herfst

    september – november

    21°·317 h·7 mm

    8 kn·Water 23°

  • Winter

    december – februari

    17°·290 h·8 mm

    9,1 kn·Water 20°