Klimaat

Het klimaat in Oliva, La

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van april tot december.

  1. 17°

    jan

  2. 17°

    feb

  3. 18°

    mrt

  4. 19°

    apr

  5. 20°

    mei

  6. 21°

    jun

  7. 22°

    jul

  8. 23°

    aug

  9. 23°

    sep

  10. 22°

    okt

  11. 20°

    nov

  12. 18°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)17,117,117,518,519,62122,223,322,922,220,118
Zon (u)292279345348380380377359336322287291
Regen (mm)816121454228131210
Wind (kn)9,610,310,810,611,411,712,911,610,28,59,19,3
Vlagen (kn)22,324,124,724,625,325,326,825,423,521,121,621,9
Water (°C)1918,819,220,421,322,623,624,52423,522,120,2

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    19°·358 h·10 mm

    10,9 kn·Water 20°

  • Zomer

    juni – augustus

    22°·372 h·3 mm

    12,1 kn·Water 24°

  • Herfst

    september – november

    22°·315 h·11 mm

    9,3 kn·Water 23°

  • Winter

    december – februari

    17°·287 h·11 mm

    9,7 kn·Water 19°