Klimaat

Het klimaat in Mogán

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van mei tot november.

  1. 15°

    jan

  2. 15°

    feb

  3. 16°

    mrt

  4. 17°

    apr

  5. 19°

    mei

  6. 21°

    jun

  7. 24°

    jul

  8. 25°

    aug

  9. 22°

    sep

  10. 21°

    okt

  11. 18°

    nov

  12. 16°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)1515,415,917,218,520,523,925,122,22118,315,9
Zon (u)303298351357400401397373348330292298
Regen (mm)24332516771111193021
Wind (kn)4,55,24,94,74,84,95,34,94,63,944,4
Vlagen (kn)19,522,422,222,222,822,822,221,821,719,819,519,3
Water (°C)20,519,919,920,421,522,523,324,124,22423,121,7

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    17°·369 h·16 mm

    4,8 kn·Water 21°

  • Zomer

    juni – augustus

    23°·390 h·3 mm

    5 kn·Water 23°

  • Herfst

    september – november

    21°·323 h·20 mm

    4,2 kn·Water 24°

  • Winter

    december – februari

    15°·300 h·26 mm

    4,7 kn·Water 21°