Malaga

Klimaat

Het klimaat in Malaga

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van mei tot oktober.

  1. 13°

    jan

  2. 14°

    feb

  3. 15°

    mrt

  4. 17°

    apr

  5. 20°

    mei

  6. 25°

    jun

  7. 27°

    jul

  8. 27°

    aug

  9. 24°

    sep

  10. 21°

    okt

  11. 16°

    nov

  12. 14°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)12,713,7151720,424,527,127,324,220,616,213,7
Zon (u)256267300332390404408391338294260253
Regen (mm)463299442481827647251
Wind (kn)5,65,85,75,555,14,74,54,54,45,45,3
Vlagen (kn)20,322,123,622,32120,820,12019,819,320,419,8
Water (°C)15,51515,517,419,322,524,82624211816,4

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    17°·341 h·56 mm

    5,4 kn·Water 17°

  • Zomer

    juni – augustus

    26°·401 h·6 mm

    4,8 kn·Water 24°

  • Herfst

    september – november

    20°·297 h·54 mm

    4,8 kn·Water 21°

  • Winter

    december – februari

    13°·259 h·43 mm

    5,6 kn·Water 16°