Klimaat

Het klimaat in Guancha, La

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van juli tot oktober.

  1. 12°

    jan

  2. 12°

    feb

  3. 13°

    mrt

  4. 14°

    apr

  5. 15°

    mei

  6. 18°

    jun

  7. 22°

    jul

  8. 22°

    aug

  9. 20°

    sep

  10. 18°

    okt

  11. 15°

    nov

  12. 13°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)12,212,212,81415,417,721,622,419,518,215,413,3
Zon (u)305299346355396397399375343326286298
Regen (mm)354247371282726284144
Wind (kn)4,65,25,355,65,45,85,354,44,64,4
Vlagen (kn)19,621,221,420,221,120,922,22119,518,619,619,2
Water (°C)20,619,919,920,321,122,323,12424,324,223,422

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    14°·366 h·32 mm

    5,3 kn·Water 20°

  • Zomer

    juni – augustus

    21°·390 h·6 mm

    5,5 kn·Water 23°

  • Herfst

    september – november

    18°·318 h·32 mm

    4,7 kn·Water 24°

  • Winter

    december – februari

    13°·301 h·40 mm

    4,7 kn·Water 21°