Klimaat

Het klimaat in Gran Canaria

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Gemeten in Agaete.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van juni tot november.

  1. 15°

    jan

  2. 16°

    feb

  3. 16°

    mrt

  4. 17°

    apr

  5. 18°

    mei

  6. 20°

    jun

  7. 22°

    jul

  8. 24°

    aug

  9. 22°

    sep

  10. 21°

    okt

  11. 19°

    nov

  12. 17°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)15,415,515,816,817,919,72223,521,921,218,816,5
Zon (u)302295347353390391385368344326288298
Regen (mm)4859593815106723383551
Wind (kn)6,16,776,37,17,48,78,37,25,865,7
Vlagen (kn)26,928,628,826,527,927,529,428,826,624,225,825,6
Water (°C)20,519,919,519,920,821,622,623,123,523,622,821,7

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    17°·363 h·37 mm

    6,8 kn·Water 20°

  • Zomer

    juni – augustus

    22°·381 h·8 mm

    8,1 kn·Water 22°

  • Herfst

    september – november

    21°·319 h·32 mm

    6,3 kn·Water 23°

  • Winter

    december – februari

    16°·298 h·53 mm

    6,2 kn·Water 21°