Klimaat

Het klimaat in Fuerteventura

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Gemeten in Antigua.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van april tot november.

  1. 17°

    jan

  2. 17°

    feb

  3. 18°

    mrt

  4. 19°

    apr

  5. 20°

    mei

  6. 22°

    jun

  7. 23°

    jul

  8. 24°

    aug

  9. 23°

    sep

  10. 22°

    okt

  11. 20°

    nov

  12. 18°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)16,91717,518,719,921,522,923,722,82219,917,9
Zon (u)296281350349384389381363337324291295
Regen (mm)376531007776
Wind (kn)10,210,811,410,711,61214,113,111,39,29,89,5
Vlagen (kn)22,323,824,924,32525,327,326,22421,221,921,8
Water (°C)19,718,918,819,520,621,622,623,123,22322,120,9

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    19°·361 h·5 mm

    11,2 kn·Water 20°

  • Zomer

    juni – augustus

    23°·378 h·0 mm

    13,1 kn·Water 22°

  • Herfst

    september – november

    22°·317 h·7 mm

    10,1 kn·Water 23°

  • Winter

    december – februari

    17°·291 h·5 mm

    10,2 kn·Water 20°