Klimaat

Het klimaat in Frontera

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van mei tot november.

  1. 16°

    jan

  2. 16°

    feb

  3. 16°

    mrt

  4. 17°

    apr

  5. 18°

    mei

  6. 20°

    jun

  7. 21°

    jul

  8. 22°

    aug

  9. 22°

    sep

  10. 21°

    okt

  11. 19°

    nov

  12. 17°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)15,915,816,117,218,119,720,92221,520,918,816,9
Zon (u)301300342358393389398379344326282296
Regen (mm)1719222211121424172522
Wind (kn)5,56,46,65,86,66,88,37,26,34,95,25,7
Vlagen (kn)35,938,43934,436,136,542,539,734,830,433,134,9
Water (°C)21,120,520,520,821,622,92424,724,824,823,622,2

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    17°·364 h·18 mm

    6,3 kn·Water 21°

  • Zomer

    juni – augustus

    21°·389 h·6 mm

    7,4 kn·Water 24°

  • Herfst

    september – november

    20°·317 h·22 mm

    5,5 kn·Water 24°

  • Winter

    december – februari

    16°·299 h·19 mm

    5,9 kn·Water 21°