Klimaat

Het klimaat in Arrecife

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van april tot december.

  1. 17°

    jan

  2. 17°

    feb

  3. 18°

    mrt

  4. 19°

    apr

  5. 20°

    mei

  6. 21°

    jun

  7. 22°

    jul

  8. 23°

    aug

  9. 23°

    sep

  10. 22°

    okt

  11. 20°

    nov

  12. 18°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)17,217,117,618,719,721,222,323,322,922,220,118,2
Zon (u)297281350353387386377363337325292293
Regen (mm)615685301812118
Wind (kn)10,210,911,61112,212,314,913,911,39,39,89,8
Vlagen (kn)21,723,124,223,624,824,627,726,523,120,621,221,6
Water (°C)19,718,918,719,520,521,822,823,423,32322,120,9

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    19°·363 h·6 mm

    11,6 kn·Water 20°

  • Zomer

    juni – augustus

    22°·375 h·1 mm

    13,7 kn·Water 23°

  • Herfst

    september – november

    22°·318 h·10 mm

    10,1 kn·Water 23°

  • Winter

    december – februari

    18°·290 h·10 mm

    10,3 kn·Water 20°