Klimaat

Het klimaat in Agüimes

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van april tot november.

  1. 17°

    jan

  2. 17°

    feb

  3. 17°

    mrt

  4. 18°

    apr

  5. 19°

    mei

  6. 21°

    jun

  7. 24°

    jul

  8. 25°

    aug

  9. 23°

    sep

  10. 22°

    okt

  11. 20°

    nov

  12. 17°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)16,516,817,118,319,421,223,624,722,82219,717,4
Zon (u)292287339344383383386368337317280289
Regen (mm)142127241170115262322
Wind (kn)7,38,49,38,910,511,213,912,710,37,47,46,6
Vlagen (kn)21,724,225,725,427,828,932,530,426,721,821,920,6
Water (°C)20,319,719,520,121,222,423,12423,923,822,821,4

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    18°·355 h·21 mm

    9,6 kn·Water 20°

  • Zomer

    juni – augustus

    23°·379 h·3 mm

    12,6 kn·Water 23°

  • Herfst

    september – november

    22°·311 h·21 mm

    8,4 kn·Water 24°

  • Winter

    december – februari

    17°·289 h·19 mm

    7,4 kn·Water 20°