Paros
Home·Bestemmingen·Paros· Klimaat

Klimaat

Het klimaat in Paros

Luchttemperatuur, wind op 10 m, zonuren en regen, maand na maand. Gemiddelden 2016-2025. Dit is geen reisverwachting.

Het jaar

De lucht is 18 °C of warmer van mei tot oktober.

  1. 12°

    jan

  2. 13°

    feb

  3. 14°

    mrt

  4. 16°

    apr

  5. 20°

    mei

  6. 24°

    jun

  7. 26°

    jul

  8. 26°

    aug

  9. 24°

    sep

  10. 20°

    okt

  11. 17°

    nov

  12. 14°

    dec

Maandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Lucht (°C)12,312,713,916,319,824,126,326,123,920,317,314
Zon (u)236249309342390414421401351310266243
Regen (mm)72434022134127194371
Wind (kn)11,411,310,68,988,711,410,810,39,910,110,8
Vlagen (kn)35,334,333,429,52727,632,631,430,228,930,732,4
Water (°C)16,916,516,617,218,722,124,225,324,522,520,518,4

Gemiddelde wind op 10 m, in knopen. De vlagen zijn het gemiddelde van de dagelijkse pieken.

Watertemperatuur, gemiddelden 2022-2026. Dit is niet de reeks 2015-2024.

De seizoenen

  • Lente

    maart – mei

    17°·347 h·25 mm

    9,2 kn·Water 18°

  • Zomer

    juni – augustus

    26°·412 h·2 mm

    10,3 kn·Water 24°

  • Herfst

    september – november

    21°·309 h·23 mm

    10,1 kn·Water 23°

  • Winter

    december – februari

    13°·243 h·62 mm

    11,2 kn·Water 17°